W tym roku do szukających mieszkania na osiedlu Dzielnicy Parkowej Mikołaj przyszedł wcześniej.

Koniec roku okazuje się owocny – budowa kolejnego etapu obejmującego budynki 5 i 6 rozpoczęła się wcześniej niż planowano, a sprzedaż mieszkań nie zwalnia. Do tego Deweloper we współpracy z Mikołajem przygotował niespodziankę dla tych, którzy zdecydują się na zakup mieszkania do końca stycznia 2020 roku!

Jeśli jesteś ciekawy co to za oferta, zgłoś się do biura sprzedaży. Deweloper zachęca do bezpośredniego kontaktu z Doradcami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny układ oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze obejrzeć – budynki 5 i 6:

Kolejny etap Inwestycji Dzielnica Parkowa to właśnie budynki 5 i 6, pierwszy z nich w najwyższej części posiadać będzie VII pięter, natomiast drugi – XV pięter. Pojawią się w nich mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, jednak zawsze o ergonomicznym układzie. Każdy znajdzie tutaj mieszkanie dla siebie, od kawalerki, przez mieszkania dwu oraz trzypokojowe aż do apartamentów – nawet dwupoziomowych z dużymi tarasami.

Poprzednie etapy, tj. budynki 1,2 i 3 zostały w całości wyprzedane, a klucze przekazane Nabywcom. Jeśli śpieszy Ci się z odbiorem kluczy – nic straconego! W budynkach 4A i 4B znajdziesz ostatnie dostępne mieszkania, które będą przekazywane w I kwartale 2020 roku!

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nie pozwól by ktoś Cię ubiegł – zadzwoń i umów się na spotkanie – 782 005 005

Poniżej zerknijcie na kilka przykładowych metraży w najnowszych budynkach

Po wszystkie szczegóły zapraszamy do biura sprzedaży lub do kontaktu telefonicznego.
782 005 005

dzielnicaparkowa.pl 

Reklama