„Wściekłe pięści węża”, „Sarnie żniwo”, „Git Kreskówki” oraz premierowo „Wściekłe pięści węża 3 czyli wściekły wąż kontra cyborg zombie”! – te cztery filmy będzie można zobaczyć 6 grudnia w Maratonie Absurdu w kinie Helios w Rzeszowie.

Maraton rozpocznie się o godzinie 23 i potrwa do 5 rano.

„Wściekłe pięści węża 3 czyli wściekły wąż kontra cyborg zombie”!

Wściekły Wąż powraca po latach w średniej formie. Tym razem będzie musiał pomścić śmierć swojego brata i stawić czoło Wojskowemu Cyborgowi, który uciekł z konwoju.
Jak zwykle na swej drodze spotka szesnastu braci bliźniaków. Czy dokona zemsty? Czy przeżyje? A może zginie, tak jak w drugiej części? Wiemy jedno – keczup po raz pierwszy leje się w jakości HD!

Reżyseria: Bartosz Walaszek. Senariusz: Bartosz Walaszek, Piotr Połać

„Wściekłe pięści węża”

Niewątpliwie najbardziej absurdalny film wszechczasów. Historia o tym, jak tytułowy Wściekły Wąż próbuje pomścić śmierć brata. Niezwykle zaskakujący film w którym nic nie jest oczywiste.

Reżyseria i scenariusz Bartosz Walaszek

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Sarnie żniwo”

Historia o tym, jak Pan Andrzej, który na co dzień zajmuje się szmuglowaniem nielegalnych towarów za granicę, odbiera od kuriera tajemnicze statuetki. Te zaś próbują odbić dwa gangi mafijne. Panu Andrzejowi na pomoc nie wyrusza ani Harry Potter, ani Batman, ani Spiderman. Za to do akcji wkraczają ludzie najlepsi z najlepszych, czyli Tytanowy Janusz, Akrobatyczny Daniel, Adamantowy Mateusz, Betonowy Łukasz i wielu innych, którzy walczą do ostatniej kropli krwi. Przekonaj się czy klątwa statuetek dosięgnie również Ciebie!

Reżyseria i scenariusz Bartosz Walaszek

„Git Kreskówki”

Blok Ekipa, Galaktyczne Lektury, Koń Rafał, Bird Brain

Ceny biletów za całą noc: ulgowy 27 zł, normalny 30 zł. Bilet dostępny tylko w kasie kina.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama