Reklama

W lutym swoją działalność rozpocznie nowa placówka Rzeszowskiego Domu Kultury – filia „Miłocin”. W jej ofercie znajdzie się zimowy wypoczynek dla dzieci oraz bogata propozycja zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Filia „Miłocin” stanie się 16. placówką RDK. Oferowane przez nowy dom kultury zajęcia artystyczne i rekreacyjno-sportowe odbywać będą się w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie przy ul. Miłocińskiej 75.

Kierownikiem placówki będzie Marcin Dziedzic, obecny kierownik filii „Słocina”, a także otwartej w ubiegłym roku nowej filii „Zalesie”.

Dom kultury rozpocznie swoją działalność oferując dwutygodniowe półkolonie w ramach zimowego wypoczynku dla dzieci. Ferie zimowe dla dzieci w wieku 7 – 12 lat odbywać będą się od 2 do 13 lutego 2015 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00.

Organizowane zajęcia będą miały postać warsztatów edukacyjnych, w trakcie których kształcone będą wybrane umiejętności oraz powiązana z nimi wiedza. W programie znajdą się ponadto ciekawe zabawy oraz atrakcyjne wyjścia, między innymi do kina i teatru. Wszystkie oferowane zajęcia będą odbywały się pod stałym nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Zapisy potrwają do 30 stycznia bieżącego roku.

Od 16 lutego placówka rozpocznie zapisy na zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie filii „Miłocin” znajdą się zajęcia muzyczne (wokal, nauka gry na keyboardzie, pianinie i gitarze), taneczne (taniec nowoczesny i towarzyski), manualne (plastyka), sportowo-rekreacyjne (szachy, aerobik, gimnastyka dla kręgosłupa) oraz inne (język angielski, zajęcia florystyczne).

Szczegółowe informacje na temat zimowego wypoczynku i oferowanych zajęć na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Można też dzwonić pod numer telefonu 502 073 221.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama