Zdjęcie: Pixabay

Jeśli Tobie albo Twojemu Dziecku marzy się mistrzowski medal albo zdobycie super-mocy przyjdź na Dzień Dziecka do Galerii Rzeszów. Podczas dwóch dni wspaniałej zabawy będzie moc atrakcji dla małych mistrzów i super-bohaterów.

Dni Dziecka w Galerii Rzeszów odbędą się w czwartek i sobotę (1 i 3 czerwca) od godz. 12:00 do 18:00.

Na specjalnych urządzeniach sportowych organizatorzy przygotowali liczne konkurencje zręcznościowe z super nagrodami. Dzieci wyróżniające się w dyscyplinach sportowych otrzymają tytuł i medal Mistrza Galerii Rzeszów. Fani Supermana, Batmana czy Spidermana będą mogli przebrać się w kostium swojego ulubionego Super-bohatera.

– W tym celu uruchomimy specjalne stanowisko z różnorodnymi strojami i rekwizytami dla dzieci, w których będzie można przymierzyć kostiumy super-bohaterów dla chłopców i dziewczynek. Odbędą się również specjalne pokazy „Super mody” z udziałem dzieci przebranych w kostiumy super-bohaterów. Dla dzieci, które wolą zajęcia plastyczne przygotowaliśmy warsztaty z wykonywania masek super-bohaterów, tworzenia mini-strojów super-bohaterów oraz projektowania komiksów super-bohaterów na specjalnych szablonach – informuje Katarzyna Panicz z Galerii Rzeszów.

W strefo LEGO z Bricks 4 Kidz organizatorzy będą edukować starsze dzieci (do 12. roku życia) przez zabawę z kultowymi  klockami. Zajęcia kreatywne będą miały na celu pobudzenie pomysłowości i dziecięcej ciekawości.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Odbywać się będą warsztaty „Robotyka dla Juniora”, w których przekażemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli z klocków LEGO w oparciu o gotowe instrukcje z różnych dziedzin: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury, sportu, podróży czy też obiektów codziennego użytku. Warsztaty z Bricks 4 Kidz  to impuls pobudzający kreatywność i zaangażowanie dzieci – uważa Katarzyna Panicz.

Dla najmłodszych dzieci przewidziano specjalną strefę „Maluszka” z dmuchaną zjeżdżalnią, basenem z miękkimi piłeczkami, zajęciami plastycznymi i ruchowymi. Będzie również malowanie buziek, skręcanie baloników w dowolne kształty – miecze, kwiatki, koniki, smoki, kotki, pieski, żyrafy, serca oraz animacje z chustą Klanzy, zabawy z tunelem dla najmłodszych, klocki konstrukcyjne Bamp, kalambury i zagadki.

Wszystkie dzieci otrzymają z okazji ich święta słodkie upominki i watę cukrową. Wszystkie atrakcje z okazji Dnia Dziecka są bezpłatne.

 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama