Zdjęcie: Pixabay

Nawet 200 tys. złotych można zdobyć na rozwój początkującego biznesu. Jak to zrobić? Przyjdźcie na spotkanie w najbliższy czwartek (27 kwietnia), które odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej.

Spotkanie startupowców organizuje MIT Enterprise Forum Poland, który zajmują się pomocą w pozyskiwaniu funduszy na rozwój obiecujących biznesów. Na spotkaniu na Politechnice Rzeszowskiej zostaną omówione szczegóły wsparcia finansowego, oferty partnerów, którzy są gotowi wyłożyć pieniądze na rozwój konkretnego startupu. Można zdobyć nawet 200 tys. zł dofinansowania i wsparcie w postaci usług o wartości do 50 tys. zł.

Spotkanie na PRz ma charakter otwarty, wstęp jest bezpłatny. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wysłuchać relacji przedsiębiorców, którzy wzięli udział we wcześniejszych edycjach programu, a także sprawdzić się na scenie z prezentacją własnego pomysłu.

– To doskonała okazja, żeby nie tylko zaznajomić się z naszą propozycją, ale przede wszystkim poznać ciekawych ludzi ze świata nauki i biznesu. To również wyjątkowa szansa nawiązania relacji biznesowych z partnerami przemysłowymi programu – mówi Magdalena Jabłońska, dyrektor operacyjna MIT Enterprise Forum Poland.

Aby wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami MIT Enterprise należy się zarejestrować za pośrednictwem strony www.mitefpoland.org/infoday

Innowacyjne startupy technologiczne w ramach projektu MIT Enterprise wspierają największe polskie i międzynarodowe firmy, m.in. PKO Bank Polski, PGNiG, KGHM, Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise Polska. Wspomniane pieniądze, jakie można zdobyć, będą częścią pilotażowego konkursu ScaleUp w ramach rządowego programu Start In Poland.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Firmy, które wezmą udział w projekcie, uzyskają dostęp do wyjątkowego know-how, laboratoriów, zaplecza technicznego i technologicznego, a także szansę na dofinansowanie działalności. Ponadto, przedstawiciele pięciu najlepszych startupów wyjadą na bootcamp do MIT w Bostonie, gdzie będą mieli szansę przedstawić swoje pomysły inwestorom z USA – dodaje Magdalena Jabłońska.

Pieniądze na rozwój firmy można uzyskać w czterech ścieżkach tematycznych: Fintech with PKO Bank Polski!, Zdrowie, Energia i Surowce, a także Ścieżka Ogólna dla startupów rozwijającym technologie w ramach Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. Do 25 maja innowacyjne polskie mikro i małe firmy mogą składać dokumenty za pośrednictwem strony internetowej mitefpoland.org

Spotkanie w Rzeszowie odbędzie się w czwartek (27 kwietnia) w Centrum Zaawansowanych Technologii Aeronet PRz przy al. Powstańców Warszawy 12 (budynek V,  IV piętro, Sala Senatu). Spotkanie potrwa od godz. 11:00 do 15:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama