Zdjęcie Materiały prasowe Polskiego Radia

„Jdabrowsky”, znany youtuber, odkrywa się przed czytelnikami w książce „Takie Tam”. 20-latek opowiada o sobie i udziela porad – jak nagrywać dobre filmiki, dobrze się ubrać, czuć się pewnie, a nawet jak postępować w miłości. W piątek spotka się z fanami w Galerii Rzeszów.

„Jdabrowsky”, czyli Jan Dąbrowski, to były prezenter radiowej „Czwórki”, a obecnie youtuber z ponad milionem subskrypcji. Popularność przyniosło mu nowatorskie podejście do nagrywania gameplayów „Minecrafta”, kolejnych serii łączących gry oraz kreowanie własnej, często humorystycznej, fabuły.

Kontakt z widzami jest dla niego niezwykle ważny, więc regularnie organizuje dla nich wspólne spotkania i obozy. Piątkowe (2 grudnia) spotkanie w Empiku w Galerii Rzeszów będzie okazją do usłyszenia historii o powstawaniu książki „Takie Tam” i zdobycia autografów od młodej gwiazdy polskiego internetu.

„Jdabrowsky” mówi, że jego książka ma czytelnikom chociaż na chwilę poprawić humor. – Taki zawsze jest mój cel – dobra zabawa bez negatywnych emocji i agresji. I pamiętaj! Świat stoi przed tobą otworem! – mówi youtuber.

Spotkanie z 20-latkiem rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp wolny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama