Zdjęcie: Akademickie LO w Rzeszowie

Adam Yarosh w poniedziałek (15 kwietnia) w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie spotka się ze swoimi czytelnikami. 

Adam Yarosh będzie promował swoją debiutancką powieść „Socromantyzm”, której akcja toczy się w Warszawie w latach 70. ub. wieku. To opowieść miłosna z wątkiem kryminalnym, napisana głównie trzynastozgłoskowcem i łącząca w sobie różnorodne gatunki literackie – od poezji, przez prozę, aż po dramat poetycki. 

Adam Yarosh utalentowany rzeszowianin oraz student psychologii w Krakowie, jest poetą, prozaikiem i dramaturgiem. Zafascynowany romantyczną poezją oraz klasycznym kinem, jest również miłośnikiem czarnej kawy, fioletowego koloru oraz pełni księżycowych. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Spotkanie z Adamem Yaroshem odbędzie się w poniedziałek (15 kwietnia) w budynku głównym Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie przy ulicy Sokoła 13. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00, wstęp wolny. 

– To wyjątkowa okazja do spotkania z autorem oraz poszerzenia swojej biblioteki o nową, interesującą lekturę. Nie przegapcie okazji, aby spotkać się z pisarzem i odkryć tajemnice jego najnowszej książki – zachęca Izabela Deszczak-Podraza z WiMBP w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama