Zdjęcie: Pixabay

Jeśli masz problem w co się ubrać, umalować czy jak szybko uczesać do pracy, to wydarzenie „Moda i uroda w kobiecym biznesie” jest dla ciebie – 17 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury.

RIK i Estrada Rzeszowska organizują je razem z rzeszowską marką odzieżową Sopilov. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja marki Sopoliv dla kobiet oraz wykład jak stworzyć szafę kapsułową, która zakłada skompletowanie spójnej i prostej bazy ubrań, za pomocą której można stworzyć wiele stylizacji niezależnie od panujących trendów. 

Wykład poprowadzi Aleksandra Gajewska, właściciela Sopoliv. Ponadto 17 marca (niedziela) w RIK-u (ulica Jagiellońska 24) odbędzie się lekcja z prezentacją makijażu na modelce oraz krótki wykład „Czerwona szminka na co dzień” czy lekcja „Fryzura do biura” z prezentacją na modelce oraz antidotum na stres, czyli lekcja refleksologii twarzy w praktyce.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Moda i uroda w kobiecym biznesie” rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 13:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy telefonicznie lub SMS-owo pod numerem: 692 436 332. Wstęp jest płatny – 15 zł.

Zdjęcie: materiały organizatorów

redkacja@rzeszow-news.pl

Reklama