Zdjęcie: materiały zespołu
Reklama

Rzeszów na liście polskich miast, w których niezwykły duet Kwiat Jabłoni będzie promował swój drugi album „Mogło być nic”. Koncert odbędzie się 28 marca w Filharmonii Podkarpackiej. 

Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album. Wiosenna odsłona obejmie najpiękniejsze kluby, sale i filharmonie w 20 miastach. Największe przeboje grupy zostaną zaprezentowane w rozszerzonym składzie i w nowych wersjach. Fani mogą spodziewać się wielu nieoczywistych niespodzianek.

Trasa rozpocznie się pod koniec lutego 2022 r. i potrwa dwa miesiące. – Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku, żegnając album „Niemożliwe”. Niestety, wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany – mówią Kasia i Jacek Sienkiewiczowie. 

Kwiat Jabłoni zagra także w Rzeszowie – w Filharmonii Podkarpackiej, w poniedziałek 28 marca. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Ceny biletów od 99 do 149 zł, do kupienia na eventim.pl. 

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” już po czterech miesiącach również pokryło się platyną.

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 mln razy. Kwiat Jabłoni to nie zespół „jednego przeboju” – następne produkcje („Niemożliwe”, „Wodymidaj”, „Wzięli zamknęli mi klub”, „Mogło być nic”, „Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność.

Kasia i Jacek do tej pory zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił m.in. na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama