Reklama

Wyjątkowy koncert odbędzie się Rzeszowie. Ze sceny muzycznego busa w Millenium Hall zaśpiewa Monika Brodka. Wokalistkę wspierać będzie Krzysztof Zalewski.

[Not a valid template]

 

Koncert polskiej wokalistki odbędzie się w środę 18 czerwca o godz. 19:30. O przyjaździe Brodki do Rzeszowa w ramach Red Bull Tour Bus zdecydowali internauci, którzy przez kilka tygodni ustalali trasę wokalistki. Do wyboru było 12 polskich miast. Ostatecznie wybrano 6, które otrzymały największą liczbę głosów. Wśród nich jest Rzeszów. Oprócz stolicy Podkarpacia, Częstochowa, Olsztyn, Szczecin, Łódź i Białystok. Koncert Moniki Brodki w Rzeszowie będzie czwartym na całej trasie projektu BRODKA XS.

Muzyczny autobus, na którym jest specjalnie skonstruowana scena, wjedzie na plac eventowy Millenium Hall przy ulico Kopisto. Bilety w cenie 19 zł można kupować TUTAJ. Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane  znane z „Grandy” i „LAX” piosenki zaaranżowane na… małe instrumenty. Te unikalne interpretacje powstały specjalnie na tę trasę. Wokalistkę wspierać będzie podczas trasy Krzysztof Zalewski w solowej odsłonie. Po koncercie odbędzie Selfie After Party w Love Barze. Dawkę dobrej muzyki zaserwuje DJ Ikz,  rezydent krakowskiego klubu Coco Music Club.

W poprzednich latach Red Bull Tour Bus pojawił się w kilkudziesięciu miejscach w kraju, prezentując co roku świeżą dawkę młodych zespołów. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili tacy artyści jak: Pezet, BRODKA, Pogodno, Vavamuffin, Muchy czy Tymon & The Transsistors. Muzyczny autobus pojawiał się na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy dźwiękach z jego dachu bawiły się tysiące ludzi. – Nie inaczej będzie tym razem – przewidują organizatorzy.

KONKURS

Mamy dla Was 8 biletów na  koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w jakim mieście Monika Brodka nagrywała mini album „LAX”?

Zasady konkursu

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl.

W tytule maila należy podać: Brodka

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 20 we wtorek (17 czerwca). Warunkiem konkursu jest także udostępnienie i polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku, na którym poinformujemy o wynikach konkursu po jego zakończeniu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=r-5-ZfFA8rk

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama