Zdjęcie: Witek Lasek / Materiały prasowe
Reklama

Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, palenie gumy, kontrolowane wypadki – to część Monster Truck Show, które w sobotę i niedzielę (7-8 września) odbędzie się w Rzeszowie na parkingu stadionu Resovii. 

Piotr Iwaniukowicz z firmy Extreme Cascaders Team, która jest organizatorem Monster Truck Show, twierdzi, że uczestnicy imprezy kaskaderskiej mogą się spodziewać wielu popisów, mrożących krew w żyłach, w wykonaniu najlepszych europejskich kaskaderów.

– Nasz pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami – zapowiada Piotr Iwaniukowicz.

W najbliższą sobotę i niedzielę (7-8 września) na parkingu stadionu Resovii przy ul. Wyspiańskiego zobaczycie m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu; drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu; palenie gumy; przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW.

Zdjęcie: Witek Lasek / Materiały prasowe

To nie koniec kaskaderskich atrakcji. Będą także jazda samochodem na dwóch kołach; kontrolowane wypadki; kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów. Pokazy zakończą zawsze ogromne monster trucki. Zarówno w sobotę (7 września), jak i niedzielę (8 września) pokazy będą się rozpoczynać o godz. 18:00. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dzieci do lat 3 mają darmowe wejście, za bilet dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat trzeba będzie zapłacić 20 zł, bilet dla osób powyżej 12. roku życia będzie kosztował 30 zł. W cenie biletu przejażdżka Monster Truckiem na zakończenie pokazu. Bilety będą sprzedawane zarówno w sobotę, jak i w niedzielę od 17:00 na miejscu pokazu w kasach. 

Mieliśmh dla Was trzy wejściówki na Monster Truck Show. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: na bazie jakiego samochodu powstał pierwszy monster truck na świecie w 1974 roku w USA?

Na odpowiedzi czekaliśmy do piątku, 6 września, do godz. 17:00. Prawidłowa odpowiedź to Ford F-250. Wejściówki otrzymują od nas: Damian Pazdan, Sylwia Kalandyk i Beata Fornal. Gratulujemy! 

Zdjęcie: Witek Lasek / Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama