3008 zdjęć zrobiono do filmu w technice timelapse Mostu im. Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie. Film robi furorę w internecie.

Film jest autorstwa serwisu Kamery-Rzeszow.pl, który na terenie miasta rejestruje obraz przez 24 godziny z czternastu kamer. Najnowszy film został zrealizowany na podstawie zdjęć zrobionych 7 kwietnia nad Mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, łączącego ulice Rzecha z Lubelską.

Roman Reszel z Kamery-Rzeszow.pl mówi, że zdjęcia do filmu w technice timelapse (łączenie fotografii z filmem) powstały między godz. 3:00 w nocy a 9:00 rano.

– Do filmu zrobionych zostało 3008 zdjęć. Jeden z lepszych w naszym wykonaniu, ale nas nie zaskoczył. Mamy jeszcze lepsze w zanadrzu. Niedługo je opublikujemy – zapowiada Roman Reszel.

Serwis Kamery-Rzeszow.pl działa od 2,5 roku. Zaczynał od transmisji na żywo budowy rzeszowskiego skateparku. Twórcy serwisu zajmują się transmisjami online. Mają też firmę, która robi  timelapse i produkuje wideo.

– Kwestią czasu było połączenie technologii. Jesteśmy zadowoleni z tego, co robimy. Użytkownicy się cieszą, dostajemy dużo pozytywnych komentarzy, ciekawych pomysłów na lokalizacje kolejnych kamer. Widać, że to, co robimy, innym się przydaje. Chcemy żeby tak zostało, żeby ludzie mogli z tego korzystać – dodaje Roman Reszel.

W najbliższym czasie serwis uruchomi dwie nowe kamery, ale na razie nie zdradza, gdzie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama