Unikalne indywidualne konwersacje on-line na żywo, podczas których ćwiczymy prawdziwy mówiony język angielski? To możliwe, dzięki Centrum Edukacyjnemu PROMAR w Rzeszowie.

Choć obecny czas dla każdego jest trudny, można też dostrzec jego pozytywne aspekty. Ludzie otwierają swoje serca, chętnie dzielą się dobrem i wzajemnie niosą sobie pomoc. Przedłużający się pobyt w domowej izolacji można spędzić kreatywnie i produktywnie, przekuć go na coś wartościowego.

Jak teraz uczyć się języka?

Placówki edukacyjne są zamknięte, ale u nas wiele się dzieje! Stale prowadzimy zajęcia on-line na żywo, podczas których nasi kursanci spotykają się z lektorami i native speakerami twarzą w twarz. Informacje zwrotne, które otrzymujemy, dodają nam skrzydeł! Obserwujemy rosnące zadowolenie słuchaczy, które ma też odzwierciedlenie w ich umiejętnościach językowych. Bardzo dobrze sprawdzają się konwersacje on-line na żywo, podczas których ćwiczymy prawdziwy mówiony język angielski. Dzięki internetowym spotkaniom z lektorami i native speakerami, kursant rozwija przede wszystkim umiejętność mówienia. Przebieg zajęć jest przystosowany do formy on-line, tak by przynosił jak najlepsze efekty. 

Jak najlepiej wykorzystać naukę on-line?

Jeżeli cenisz swój czas, najbardziej skorzystasz na zajęciach w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb. Tematy rozmów, ich poziom i przebieg oraz dobór lektora lub native speakera są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Rozmawiamy tylko o tym, co jest interesujące, zapewniamy materiał pełen ciekawostek, który rozbudzi ciekawość kursanta. Dzięki temu nasze konwersacje prędko się nie znudzą, a kursant będzie stale chętny i zmotywowany do kontynuowania nauki.

Co jeśli jednak chcesz rozwiązywać testy i uczyć się gramatyki? Nie ma sprawy! Wystarczy, że zgłosisz chęć nauki w innych celach, a my dopasujemy do Ciebie całą resztę. Nasi lektorzy i native speakerzy są do Twojej dyspozycji.

Jakie są inne korzyści zajęć on-line?

Konwersacje on-line wyglądają nieco inaczej niż zajęcia w sali lekcyjnej, co niesie za sobą wiele korzyści dla kursanta. Możliwość odbywania lekcji w domu słuchacza daje poczucie komfortu i wygody. Wyobraź sobie lekcję, w której możesz uczestniczyć w domowych kapciach, pijąc ulubioną kawę. Nauka w zaciszu własnego domu pomaga wielu przełamywać bariery komunikacyjne. Spotykamy się z lektorem na żywo, twarzą w twarz, od niego dostajemy też materiały niezbędne do nauki. Co więcej, zaoszczędzamy wiele cennego czasu, który stracilibyśmy na dojazd do budynku szkoły.

On-line można uczyć się równie dobrze jak w sali lekcyjnej, ponieważ konwersacje on-line z Promarem to również gwarancja jakości. Zbieramy informacje na temat przebiegu lekcji i satysfakcji z zajęć, na podstawie których nasz zespół metodyków stale udoskonala metodę. Prowadzimy rozmowy z odpowiednio przeszkolonymi lektorami i native speakerami. Na bieżąco monitorujemy też ich pracę, żeby dać kursantowi lekcje skuteczne i przynoszące oczekiwane rezultaty. „Mówiony angielski” to kontakt z żywym językiem w komforcie Waszego domu – z gwarancją jakości Promaru.

Nasi lektorzy i native speakerzy są do Twojej dyspozycji!

Tel. (17) 860-15-15, pon.-pt. 9.00-16.00, www.facebook.com/promarwrzeszowie

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama