Zdjęcie: materiały prasowe

Rzeszowska firma Mobitouch proponuje letnie praktyki dla uczniów szkół średnich oraz studentów kształcących się na profilach związanych z programowaniem. Szuka też talentów dla innych specjalizacji w branży IT.

Praktykanci mogą wybrać jedną z trzech ścieżek rozwoju tj. mobile development (Flutter), front-end development (React.js) oraz back-end development (.NET). Mobitouch ma też propozycję dla tych, którzy nie zajmują się programowaniem, ale chcieliby zdobyć doświadczenie w innych specjalizacjach w branży IT. Mogą zgłosić się na praktyki dla designerów, testerów oprogramowania, kierowników projektów oraz digital marketerów. 

– Naszym celem jest tworzenie przestrzeni dla młodych osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności i znaleźć dla siebie miejsce w branży IT – mówi Paweł Janda, prezes Mobitouch.

Aby wziąć udział w programie praktyk mLAB należy wykazać się podstawowymi umiejętnościami w wybranej specjalizacji. Opiekę nad młodymi osobami będą sprawować eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Najlepsi będą mogli zostać w firmie na dłużej. 

– Samo odbycie praktyk to tylko początek współpracy z naszą firmą, bowiem uczestnicy z największym potencjałem zostają już na stałe w naszym zespole – mówi dr Robert Chudy, szef działu komunikacji w Mobitouch.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Rekrutacja do letniej edycji programu praktyk mLAB już się rozpoczęła. Od zainteresowanych, firma oczekuje podstawowej wiedzy, w takich technologiach jak: .NET, React.js oraz Flutter, a także chęci do nauki. 

Praktyki rozpoczynają się w lipcu, liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły dotyczące programu praktyk mLAB oraz formularz zgłoszeniowy są stronie mlab.mobitouch.net. Można też wysłać maila z pytaniami do Romany Głuchowskiej, koordynatorki mLAB: rgluchowska@mobitouch.net.

oprac. (la)

redkacja@rzeszow-news.pl

Reklama