Zdjęcie: Polski Związek Piłki Nożnej

Reprezentacje piłkarskie z 32 państw 20 listopada rozpoczynają w Katarze rywalizację o miano najlepszej reprezentacji globu. Jest wśród nich Polska. Mecze naszych reprezentantów zobaczycie w kinie Helios w Galerii Rzeszów. 

Mundial startuje w niedzielę o godz. 17:00, od meczu gospodarzy – Kataru z Ekwadorem. Polscy piłkarzy na murawę katarskich obiektów wybiegną we wtorek (22 listopada), o godz. 17:00 rozpocznie się mecz z Meksykiem. Drugi mecz, Polacy zagrają w Arabią Saudyjską w sobotę, 26 listopada, o 14:00, a ostatni, z Argentyną, w środę (30 listopada), o 20:00. 

Wszyscy kibice czekają na występ podopiecznych Czesława Michniewicza. Czy tym razem sprawią miłą niespodziankę i powalczą o najwyższe cele, przekonają się widzowie kin Helios. Mecze naszych piłkarzy zobaczycie w Heliosie w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44). 

– Najwyższy poziom realizacji, niepowtarzalne emocje, towarzystwo najlepszych kibiców na świecie i magia sali kinowej z pewnością zagwarantują spektakularne widowisko – Helios zachęca fanów piłki nożnej do obejrzenia mundialowych spotkań na dużym ekranie. 

Helios pokaże wszystkie mecze reprezentacji Polski, a potem, w zależności od wyników w grupie, półfinały i wielki finał turnieju. Bilety dostępne są na stronie helios.pl/katar2022, w kasach kina oraz w aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, wybierzecie najlepsze miejsca i zaoszczędzicie w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Ceny: 

– 7 dni i więcej przed seansem – 29,90 zł

– 3-6 dni przed seansem – 31,90 zł

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– 1-2 dni przed seansem – 33,90 zł

– w dniu seansu – 37,90 zł

– bilet grupowy (powyżej 10 osób) – 28,90 zł

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na pierwszy mecz Biało-Czerwonych z Meksykiem. Aby je otrzymać, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: który z obecnych kadrowiczów powołanych na mundial w Katarze, ma najwięcej meczów rozegranych w reprezentacji?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 21 listopada, do godz. 12:00. Przesyłajcie je na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości wpiszcie: mundial.  

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama