Fot. Sebastian Fiedorek / Rzeszów News. Na zdjęciu spektakl "Fame"
Reklama

Kilkanaście utworów z największych światowych musicali w zupełnie nowych, muzycznych aranżacjach Rafała Czarnackiego, usłyszycie w niedzielę 8 września w Rzeszowie podczas koncertu musicalowego w wykonaniu Akademii Aktorskiej Artysta. 

Na scenie rzeszowskiego Rynku wystąpi blisko 100 utalentowanych i charyzmatycznych artystów z Akademii Artysta. Zabiorą was w musicalową podróż na Broadway. W niedzielę młodzi aktorzy zaprezentują m.in. utwory z kultowych musicali „Grease”, „Hair”, „Mamma Mia”.

Adeptom Akademii towarzyszyć będzie kilkunastoosobowy zespół instrumentalistów, w którego skład wchodzą studenci kierunku “jazz” i “muzyka rozrywkowa” Uniwersytetu Rzeszowskiego. Muzyczno-taneczne show wzbogaci gra świateł i kostiumy, które zbudują wyjątkową scenografię koncertu i wprowadzą widzów w magiczny świat musicali.

Premiera koncertu musicalowego odbyła się na scenie Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie w czerwcu br. Niedzielny koncert o godz. 19:00 na Rynku odbędzie się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, największego w Europie projektu społeczno-edukacyjnego, a także najważniejszego święta zabytków kultury Starego Kontynentu. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: