Przyjdźcie na rzeszowskie bulwary. Od godz. 15:00 pulsują w rytmach reggae.

[Not a valid template]

 

Koncert „Reggae Nad Wisłokiem” odbywa się w ramach 5-lecia Rzeszowskiego Domu Kultury. To internauci decydowali, w jaki sposób RDK ma uczcić jubileusz. Od godzin popołudniowych bulwary zapełniają się mieszkańcami, którzy przychodzą całymi rodzinami.

Koncert za sobą mają już zespoły Reggeneracja, ReggaeGang System, Inity Sounds. W przerwach klimat reggae utrzymuje na scenie soundsystem Dubtwice & Roots Digital. Przed chwilą rozpoczął się koncert zespołu Jahfahrai.

Gwiazdami wieczoru będą Mesajah z grupą Riddim Bandits, czołowi przedstawiciele polskiej sceny reggae oraz brytyjska grupa Ghetto Priest z zespołem Positive Thursdays In Dub. Mesajah rozpocznie koncert o godz. 20:30, Brytyjczycy wejdą na scenę o 19:00.

Koncertom towarzyszą tematyczne warsztaty związane z kulturą reggae: warsztaty muzyczne Dominika Muszyńskiego, warsztaty fryzjerskie Endorfine Studio oraz warsztaty rękodzieła artystycznego Rzeszowskiego Domu Kultury.

Na brak atrakcji nie mają co narzekać dzieci, dla których animacje przygotowała Pracownia Warsztatów Edukacyjnych Figaro, na bulwarach jest mobilna kawiarnia rowerowa Kawy Rzeszowskiej, Latający Dywan ekipy Slot Rzeszów, sklep z koszulkami reggae JahGift, a także strefa siłowni i punkt z urządzeniami rekreacyjnymi.

Koncertowi patronuje Rzeszów News.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama