Reklama

Żużlowcy Stali Rzeszów mają za sobą pierwszy w tym roku trening. Dźwięk motocykli żużlowych i zapach spalanego metanolu na Stadionie Miejskim przy Hetmańskiej można było usłyszeć i poczuć w sobotnie popołudnie.

[Not a valid template]

 

Jak poinformował Stal Speedway Rzeszów, nasi żużlowcy w ostatnich dnia przebywali w węgierskim Debryczynie, by w końcu wyjechać na własny tor. W pierwszym treningu w 2016 r. pod czujnym okiem trenera Janusza Ślączki wzięli udział: Dawid Lampart, Maciej Kuciapa, Karol Baran, Grzegorz Bassara, Patryk Wojdyło oraz Mateusz Rząsa.

Żużlowcy na razie nie ścigali się ze sobą, tylko trenowali starty spod taśmy. Pierwszy trening odbywał się przy pięknej pogodzie, która sprawiła, że treningowi przyglądało się kilkudziesięciu kibiców.

Jeżeli pogoda dopisze, to w niedzielę odbędzie się drugi trening. Jazdy próbne zaplanowane są na godz. 13:00. Trenować będą ci sami zawodnicy, co w sobotę.

Stal Rzeszów nowy sezon w Nice Polskiej Lidze Żużlowej (I liga) zainauguruje 28 marca meczem z Orłem Łódź o godz. 15:00. Bilety można kupować TUTAJ.

Skład rzeszowskiej drużyny uzupełniają obcokrajowcy, z których najbardziej znany to Brytyjczyk Scott Nicholls. Pozostali to: Rene Bach (Dania), Nicolas Covatti (Włochy), Norbert Magosi (Węgry), Nicklas Porsing (Dania) i Jozsef Tabaka (Węgry).

Cudów rzeszowscy kibice nie mają się co spodziewać. Ważne jest to, że Rzeszów nie zniknął z polskiej mapy żużlowej.

Ceny biletów

Bilety na rozgrywki I ligi w sezonie 2016 w Rzeszowie, podobnie jak w poprzednim roku, będzie można kupować przez internet przez każdym z meczów. Nowością jest sprzedaż karnetów online.

– Bilet normalny – 25 zł

– Bilet ulgowy – 15 zł

– Dzieci i młodzież do 16 roku życia (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp wolny

Ceny karnetów

Przy zakupie karnetu należy podać numer PESEL. Sprzedaż karnetów odbywa się przez internet – TUTAJ

– Karnet VIP – cena: 500 zł. Karnet uprawnia do wjazdu samochodem na teren stadionu i obowiązuje na wszystkie mecze rundy zasadniczej oraz ewentualnej fazy finałowej

– Karnet normalny NUMEROWANY, cena: 350 zł. Karnet obowiązuje na wszystkie mecze rundy zasadniczej oraz ewentualnej fazy finałowej

– Karnet normalny NIENUMEROWANY, cena: 170 zł. Karnet obowiązuje na wszystkie mecze rundy zasadniczej

– Karnet ulgowy NIENUMEROWANE – dla osób uczących się (do 26. roku życia – z legitymacją szkolną lub studencką) oraz emerytów po 60. roku życia. Cena: 100 zł. Karnet obowiązuje na wszystkie mecze rundy zasadniczej

Firmy mogą dodatkowo zamawiać karnety telefonicznie bądź e-mailem. Tel. (17) 854 98 66, e-mail: biuro@stal.rzeszow.pl.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: