Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Kończy się rozbudowa ul. Matysowskiej w Rzeszowie. Drogowcy muszą jeszcze ułożyć ostatnią warstwę nawierzchni. W czwartek i piątek droga będzie zamknięta dla ruchu.

Układanie asfaltu to ostatni etap remontu ul. Matysowskiej. Prace prowadzone są od ul. św. Walentego do ul. Kiepury. Z tego powodu przez dwa dni, w czwartek (11 sierpnia) i piątek (12 sierpnia), droga zostanie zamknięta.

– W czwartek, od godz. 8:00 do godz. 18:00, nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza. W piątek, w tych samych godzinach, odcinek od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury – informuje Marcin Piecyk z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Dla kierowców wyznaczono objazdy. Żeby dojechać do osiedla Zalesie od ul. św. Walentego, trzeba jechać ul. św. Rocha, a następnie skręcić w ul. Wieniawskiego. Wracając, można skorzystać z objazdu na ul. Wierchowej.

Z kolei kierowcy, którzy chcą się dostać do południowych części Rzeszowa, muszą jechać przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, a dalej al. Sikorskiego i ul. Robotniczą.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zmieniona zostanie trasa linii nr 5. Autobusy MPK jadące w kierunku Zalesia będą kończyły kurs na przystanku Powstańców Warszawy/Sikorskiego 12. W odwrotnym kierunku, będą rozpoczynały trasę od przystanku Powstańców Warszawy/Rejtana 13.

Linia nr 48 w czwartek i piątek będzie zawieszona. 

W środę po południu ratusz poinformował, że w związku z zapowiadanymi opadami deszczu, może się zmienić termin planowanych prac. – Masy asfaltowej nie kładzie się podczas deszczu – mówi Maciej Chłodnicki z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama