Na placu eventowym Millenium Hall w Rzeszowie rozpoczął się montaż sceny na dachu busa, na którym dzisiaj (18 czerwca) wystąpi Monika Brodka.

[Not a valid template]

 

Koncert rozpocznie się o godz. 19:30. Organizatorzy będą wpuszczać widzów od 18:30 od strony salonu Mercedes Benz. Koncert Moniki Brodki odbędzie się w ramach Red Bull Tour Bus. To internauci decydowali, w których miastach wystąpi polska wokalistka. Do wyboru było 12 miast, z czego ostatecznie wybrano 6, które otrzymały najwięcej głosów. Wśród nich był m.in. Rzeszów. Koncert Brodki w stolicy Podkarpacia będzie czwartym na całej trasie projektu BRODKA XS.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane  znane z „Grandy” i „LAX” piosenki zaaranżowane na… małe instrumenty. Te unikalne interpretacje powstały specjalnie na tę trasę. Wokalistkę wspierać będzie Krzysztof Zalewski w solowej odsłonie. Bilety na ten wyjątkowy koncert kosztują tylko 19 zł. Można je kupować TUTAJ.

Po koncercie odbędzie Selfie After Party w Love Barze. Dawkę dobrej muzyki zaserwuje DJ Ikz,  rezydent krakowskiego klubu Coco Music Club.

httpv://www.youtube.com/watch?v=r-5-ZfFA8rk

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama