Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rzeszowie Tomasz Poręba dziękował wszystkim, którzy we wczorajszych wyborach oddali na niego swój głos. Według danych PKW lider listy PiS w województwie podkarpackim uzyskał ponad 113 tys. głosów.

Będzie to druga kadencja Poręby w Parlamencie Europejskim. W czasie konferencji prasowej europoseł PiS dziękował mieszkańcom Podkarpacia za okazane zaufanie.

– Przede wszystkim chcę podziękować serdecznie wszystkim tym, którzy oddali na mnie w tych wyborach głos. Tak liczne poparcie traktuję, jako zachętę do dalszej pracy na rzecz Podkarpacia. W minionej kadencji w mojej działalności przyświecało mi hasło „przede wszystkim Podkarpacie” i zrobię wszystko, by w kolejnych latach również angażować się w sprawy naszego regionu. Strategia karpacka, S19 i rozwój kolei oraz wspieranie młodych ludzi z Podkarpacia to będą główne obszary mojej aktywności w nowej kadencji PE – zapowiedział europoseł PiS.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Poręba podziękował również wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu w wyborach do PE. – Zwycięstwo PiS na Podkarpaciu to na pewno powód do satysfakcji. Tego sukcesu nie dałoby się osiągnąć bez wielu ludzi, którym teraz chcę jeszcze raz pięknie podziękować – zarówno tym, którzy aktywnie uczestniczyli w tej kampanii jak i tym, którzy oddali głos na PiS – mówił Poręba.

PiS w województwie podkarpackim zdobył 49,31 proc. głosów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama