Reklama

Komunikatywna znajomość języka angielskiego to jedyne wymaganie, aby dostać pracę w Wielkiej Brytanii. Nabór organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Nabór do pracy w Wielkiej Brytanii przez WUP organizowany jest już po raz trzeci. Poszukiwane są osoby, zainteresowane stanowiskiem pracownika magazynu. Na godzinę można zarobić 7-8 funtów. Brytyjski partner, który współpracuje z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie, zapewnia kontrakt na czas nieokreślony.

– Organizuje pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w WUP w Rzeszowie.

Z oferty mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Praca będzie w kilku miejscowościach środkowej Anglii. Jedynym wymaganiem jest pozwalająca na komunikację znajomość języka angielskiego.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem: (17) 850 92 23.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w 19 maja (czwartek) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej WUP w Rzeszowie przy ulicy Zygmuntowskiej 9a.

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: