Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje drugi w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 14 kwietnia br.

Tak jak w poprzednich przypadkach, rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu, ze standardową stawką godzinową 7-8 funtów. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

– Brytyjski partner poprosił o zorganizowanie kolejnej rekrutacji. Zapewnia on wsparcie dla swoich pracowników i kontrakt na czas nieokreślony. Dodatkowo organizuje pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Oferta pracy jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a dotyczy pracy w kilku miejscowościach środkowej Anglii. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Podkarpaccy pracownicy to atrakcyjna grupa zawodowa dla europejskich pracodawców. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

[sam id=”8″ codes=”true”]

Reklama