Urząd Miasta Rzeszowa oraz Estrada Rzeszowska zapraszają wszystkie utalentowane grupy artystyczne, zespoły muzyczne oraz solistów i solistki do zgłaszania chęci wzięcia udziału w koncercie na rzeszowskim Rynku podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

11 stycznia 2015 roku w Rzeszowie, podobnie jak w całej Polsce, odbędzie się 23. Finał WOŚP. Tym razem zebrane podczas zbiórki pieniądze wspomogą oddziały pediatrii dziecięcej oraz godną opiekę seniorów.

– Chcemy, aby mieszkańcy Rzeszowa zaangażowali się nie tylko w wolontariat, czy pomoc materialną, ale również w stworzenie samego koncertu na Rynku – informuje Urząd Miasta w Rzeszowie.

Dlatego, jeśli prowadzisz działalność artystyczną, śpiewasz lub masz zespół i chciałbyś się zaprezentować szerszej publiczności, Finał WOŚP będzie idealną okazją. Organizatorzy koncertu czekają na zgłoszenia. Trzeba podać imię, nazwisko, nazwę/pseudonim, telefon kontaktowy, plik MP3, zdjęcia, oczekiwania i wymagania techniczne.

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 grudnia br. na adres e-mail sekretariat@estrada.rzeszow.pl lub dostarczyć osobiście do Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońska 24. – Do koncertu zaprosimy wybranych wykonawców – zastrzegają organizatorzy.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama