Reklama

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego ostrzega przed osobami podającymi się za pracowników Agencji. Oferują przedsiębiorcom szybkie zdobycie unijnych dopłat.https://rzeszow-news.pl/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

RARR na swojej stronie internetowej opublikowała komunikat. Wynika z niego, że w ostatnim czasie jest coraz więcej przypadków, w których przedstawiciele różnych firm komercyjnych wydzwaniają do przedsiębiorców. Oferują im odpłatną sprzedaż książek, czy płyt CD mających rzekomo łatwo i szybko doprowadzi do zdobycia dotacji unijnych. Przedstawiciele tych firm powołują się na współpracę z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego albo wręcz podszywają pod pracowników Agencji.

„Oświadczamy, że nigdy nie współpracowaliśmy i nie współpracujemy z takimi firmami komercyjnymi. Powoływanie się tych firm na współpracę czy podszywanie się pod pracowników Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. jest bezprawne” – czytamy w komunikacie RARR.

Z docierających do Agencji sygnałów wynika, że na rynku jest coraz więcej firm komercyjnych, które świadomie wprowadzają przedsiębiorców w błąd obiecując im łatwe i szybkie zdobycie dotacji unijnych. Tak naprawdę jedynym ich celem jest sprzedaż nie mających żadnej wartości książek czy płyt CD.

„Przestrzegamy przed zakupem takich pozycji i niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy. Jednocześnie wyjaśniamy, że wszelkie, bezpłatne informacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności z dotacji unijnych można otrzymać w ramach stworzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości sieci Punktów Konsultacyjnych, z których jeden znajduje się w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A” – przypomina RARR.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.