Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Ratusz nagrodził kolejne osoby, które zameldowały się w Rzeszowie. A to jeszcze nie koniec.  

 

Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Główną nagrodę – laptopa – otrzymała Magda Szeliga. Do Rzeszowa przyjechała po studiach w Krakowie. – Szukaliśmy z mężem dobrego, czystego miejsca do życia. Tu urodził się nasz syn – mówiła w piątek w ratuszu, po odebraniu nagrody.

Karol Jaromi otrzymał drugą nagrodę. Od piątku po mieście może jeździć hulajnogą. Kilka lat temu studiował w Rzeszowie, choć nie wiązał przyszłości z tym miastem. Wszystko zmieniło się, gdy poznał swoją obecną żonę.  

– Stąd pochodzi, tutaj pracuje, dlatego w Rzeszowie kupiliśmy mieszkanie i chcemy zostać.  Dwa miesiące temu urodził się nam syn – opowiadał Karol.

Trzecią nagrodę, czyli smartwatcha, otrzymał Andrzej Drzał. Mieszkańcem Rzeszowa został po włączeniu Pogwizdowa Nowego do granic miasta. Tutaj też pracuje.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Chcemy zachęcić jak najwięcej osób, aby meldowały się w Rzeszowie i tutaj płaciły podatki. Dzięki temu będzie mogli szybciej i lepiej rozwijać miasto – mówiła po wręczeniu nagród Jolanta Kaźmierczak, wiceprezydent Rzeszowa.

I zachęcała do udziału w kolejnej loterii meldunkowej „Rzeszów to My”. Będą jeszcze dwa dodatkowe losowania  – w grudniu tuż przed świętami oraz w styczniu. W nich także nagrodami są laptopy, hulajnogi i smartwatche.

Losowanie głównej nagrody, czyli samochodu Hyundai i20, odbędzie się 19 stycznia. W loterii mogą wziąć udział osoby, które zameldują się w Rzeszowie do 31 grudnia 2021 roku. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama