Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl

Hotel – Restauracja PLATAN *** istnieje od 2012 r. a jak się okazuje, jest jednym z najpiękniejszych obiektów w Polsce, nadających się na organizację imprez okolicznościowych. Ale i nie tylko, bo hotel dysponuje również odpowiednim zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym.

Umiejscowiony jest pośrodku parku, w stylu angielskim, o powierzchni 2,5 ha, na obszarze którego znajduje się kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą. Cały park jest ogrodzony, a obiekt posiada parking i stały monitoring. Na terenie obiektu znajdują się atrakcje dla dzieci m.in.: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, staw rybny, w którym możecie Państwo wędkować. Ponadto Hotel – Restauracja PLATAN *** posiada sale bankietową przeznaczoną dla 200 osób oraz salę konferencyjno-szkoleniową przeznaczoną dla 45 osób.

Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl
Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl

Hotel – Restauracja PLATAN *** to również obiekt dla rodzin z dziećmi

Hotel PLATAN to miejsce, przystosowane zarówno pod indywidualny pobyt jak i pobyt rodzinny. Celem zagospodarowania czasu wolnego najmłodszych Gości, którzy w naszym odczuciu, stanowią najważniejszą, a zarazem najbardziej wymagającą część rodziny, HR PLATAN oferuje wiele udogodnień, które im służą.

Część hotelowa, na Państwa wyraźne życzenie, może zostać wyposażona w łóżeczko, które zapewni komfortowy pobyt Państwa najmłodszych pociech. Ponadto w pokoju hotelowym, możemy zapewnić niezbędne elementy typu: podgrzewacz na butelki dla dzieci, przewijak i maty do przebierania, czajnik.

Restauracja serwuje także dania przeznaczone specjalnie dla naszych najmłodszych Gości, z uwzględnieniem ich upodobań kulinarnych, które są specjalnie oznaczone w menu restauracyjnym.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Czas wolny Państwa dzieci, może wypełnić natomiast plac zabaw. Dla starszych dzieci, oferujemy atrakcje w postaci boiska do piłki nożnej. Ponadto możecie Państwo razem z nimi oddać się przyjemności wędkowania, we w pełni zabezpieczonym stawie, zlokalizowanym bezpośrednio przy obiekcie. Poza tym cały obiekt jest ogrodzony, co wpływa na bezpieczeństwo.

Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl
Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl

Hotel – Restauracja PLATAN *** idealnie pasuje na imprezy okolicznościowe

Hotel-Restauracja PLATAN *** to także miejsce spotkań, które przyjmują charakter biznesowy lub okolicznościowy. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku, miejsce to wpisuje się idealnie w ich klimat.

Biorąc jednak pod uwagę imprezy okolicznościowe, ten klimat jest wyjątkowy, ponieważ obiekt, jako całość tworzy specyficzną atmosferę dla tego rodzaju uroczystości.

W obrębie obiektu zatem można zorganizować m.in.:

 • wesele,
 • chrzciny,
 • komunię,
 • urodziny / imieniny,
 • obiady / kolacje rodzinne,
 • rocznice,
 • konsolacje, itp.
  Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl
  Zdjęcie: Materiały hr-platan.pl

  Rezerwacji można dokonać on-line lub telefonicznie

  Osoby zainteresowane rezerwacją, mogą wypełnić formularz rezerwacji. W ciągu 24 godzin recepcja hotelowa kontaktuje się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia szczegółów pobytu w Hotelu-Restauracji PLATAN ***.

  W przypadku zainteresowania ofertą można również uzyskać kontakt telefoniczny pod numerem +48 666 089 827.  

Reklama