Reklama

Już w najbliższą niedzielę (18 maja) w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów odbędzie się Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays 2014. Rywalizować ze sobą będą mistrzynie Polski i Europy. Dla klientów przygotowano wiele atrakcji między innymi pokazy bilardowych trików, naukę gry w bilard oraz konkursy i zabawy z nagrodami.

Finał zawodów, który odbędzie się w Plazie poprzedzą eliminacje w klubie bilardowym Ósemka. Rozgrywany w Rzeszowie Bilardowy Puchar Polski to oficjalne zawody Polskiego Związku Bilardowego, z których najlepsze bilardzistki otrzymują kwalifikacje do kadry narodowej i będą reprezentować Polskę w finałach Mistrzostw Świata i Europy.

W Superpucharze Polski Kobiet w Bilard Why not holidays 2014 w Plazie udział weźmie wyselekcjonowana grupa ośmiu najlepszych polskich bilardzistek. Wśród nich m.in. Oliwia Czupryńska, mistrzyni świata juniorek, dziewięciokrotna mistrzyni Polski, mistrzyni Europy kobiet; Katarzyna Wesołowska, drużynowa mistrzyni Europy, zwyciężczyni Pucharu Europy Kobiet, pięciokrotna mistrzyni Polski; Izabela Łącka, drużynowa wicemistrzyni Europy, dwunastokrotna mistrzyni Polski; Kinga Stawarz, wicemistrzyni Polski, medalistka mistrzostw Europy juniorek oraz Ewa Bąk, mistrzyni Polski kobiet, członkini kadry narodowej kobiet.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zawody odbędą się w niedzielę 18 maja w atrium CH Plaza Rzeszów w godzinach od 10:00 do 18:00. Dodatkowo podczas finału na klientów Centrum czekać będą pokazy trików bilardowych w wykonaniu mistrza sztuczek na zielonym suknie Ziemowita Janaszka, dwukrotnego wicemistrza Polski w trikach bilardowych oraz konkursy i zabawy z nagrodami. Dzień wcześniej w sobotę (17 maja) od 13:00 do 19:00 dla chętnych w rzeszowskiej Plazie zorganizowana zostanie nauka gry w bilard pod okiem profesjonalistów.

Zmagania bilardzistek będzie można także oglądać podczas transmisji na żywo na stronie TVsports.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama