Nowa, siódma generacja BMW serii 7 to odważne spojrzenie w przyszłość. Przez zastosowanie luksusowych rozwiązań technologicznych nowy model zrewolucjonizował nie tylko wyobrażenie o BMW, ale również cały rynek motoryzacyjny.

Dealer BMW ZK Motors zorganizował wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców Rzeszowa.

9 maja 2022 r. na zamkniętym evencie w Filharmonii Podkarpackiej zaprezentował najnowszy model BMW serii 7, który jeszcze tej jesieni wejdzie do produkcji. Samochód był eksponowany również następnego dnia – przed i po koncercie symfonicznym sponsorowanym przez BMW ZK Motors.

Nowe spojrzenie w przyszłość :  BMW serii 7

Nowy model, oznaczony jako G70, może być w pełni elektrycznym pojazdem o zasięgu ponad 620 km. Występuje wyłącznie w wersji long o długości ponad 540 cm. Producent zrezygnował z wszelkich kompromisów, aby zapewnić maksymalny komfort zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Do wyboru będą również: spalinowy silnik benzynowy, diesel oraz napęd hybrydowy Plug-in hybrid.

Parkowanie przy użyciu pilota znane jest z dotychczasowej „siódemki”.  Nowy model THE 7 posiada dodatkową funkcję – pełnego, automatycznego otwierania i zamykania drzwi pilotem lub przez dotknięcie klamki. Istnieje także bardzo praktyczna możliwość zamknięcia drzwi przez naciśnięcie pedału hamulca.

Nowe BMW serii 7 może być wyposażone w ponad 30 głośników i 31 calowy wyświetlacz 8K, który wysuwa się z podsufitki. Tylne fotele same układają się w najlepszej pozycji do oglądania filmów, a całość sterowana jest za pomocą dotykowych wyświetlaczy w drzwiach lub na konsoli centralnej.

– Ekskluzywne materiały i perfekcyjne wykończenie,

– Możliwość dwukolorowego lakierowania,

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Kryształowe światła do jazdy dziennej,

– Innowacyjne, technologiczne rozwiązania,

– Nacisk na bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Taka jest nowa seria 7.

Podczas wieczoru wszyscy zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z wizualizacją inwestycji jedynego autoryzowanego Dealera BMW na Podkarpaciu – BMW ZK Motors. Mianowicie – nowego salonu i serwisu BMW i MINI, którego budowa rozpocznie się pod tym samym adresem w Krasnem 9A. To już trzecia lokalizacja Dealera. Pierwsza od 7 lat funkcjonuje w Kielcach. Otwarcie drugiego, nowego salonu w Radomiu nastąpi w czwartym kwartale tego roku.

Zdjęcie: nowy salon BMW ZK Motors Krasne 9A

Obecny salon w Rzeszowie, Krasne 9A, zostanie zastąpiony nowoczesnym kompleksem, który dołączy do nowatorskich inwestycji Dealera.

BMW ZK Motors w Kielcach to pierwszy salon BMW na świecie, który otrzymał Złoty Certyfikat BMW AG za spełnianie wysokich Standardów Zrównoważonego Rozwoju.

Na czym polega Green Building można zobaczyć na filmie tutaj.

Szczegóły na temat inwestycji będą publikowane już wkrótce.

 

Reklama