Reklama

Nie lada gratka dla smakoszy piwa. W dniach 9-10 października (piątek, sobota) w Rzeszowie odbędzie się największy podkarpacki Oktoberfest. Mamy dla Was  podwójne zaproszenie na dwudniową imprezę.

Impreza piwna odbędzie się w Sali Polskiej Hotelu Bristol Tradition and Luxury przy ul. Rynek 20. Przez dwa dni zamieni się ona w monachijski pawilon biesiadny ze specjalnymi dekoracjami. Podkarpacki Oktoberfest ma nawiązywać do tradycji bawarskiej imprezy.

Na gości będą czekały liczne zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. konkurs na najciekawsze przebranie w stylu Oktoberfest, a także tańce i zabawy na parkiecie. Zabawę umili muzyka biesiadna w wykonaniu Kapeli Jorgusie ze Śląska.

– Specjalne menu w stylu Oktoberfest będzie ucztą smaków dla gości imprezy – zapowiada Stary Browar Rzeszowski, organizator imprezy. Zaprasza na nią wszystkich ceniących świetną zabawę oraz miłośników najlepszego piwa.

Wstęp na podkarpacki Oktoberfest jest płatny. Bilet kosztuje 30 zł. Obowiązuje na jeden dzień. W cenie jest 0,4 l piwa i gwarancja miejsca siedzącego. Bilety dostępne są dostępne w Starym Browarze Rzeszowskim na Rynku oraz w Starym Pierniku na ul. Kościuszki.

Impreza w piątek i sobotę rozpoczynać się będzie o godz. 20:00.

KONKURS

W naszym konkursie zwyciężyła Agnieszka Weseli. Wygrała podwójne zaproszenie  na dwudniową imprezę (9, 10 października, godz. 20.00). Gratulujemy i życzymy udanej zabawy!

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama