Reklama

Uniwersytet Rzeszowski został wyróżniony. Otrzymał złote godło, certyfikat tytuł „Najwyższa Jakość QI 2014”

 

Konkursowi “Najwyższa Jakość Quality International” patronują Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Uniwersytet Rzeszowski otrzymał złote godło, certyfikat i tytuł “Najwyższa Jakość QI 2014” w kategorii “QI services” (usługi najwyższej jakości). Nagroda podkreśla dokonania naukowo-dydaktycznego Centrum Mikroelektroniki i Nanotechnologii UR w obszarze jakości kształcenia i realizowanych prac badawczych.

„Najwyższa Jakość QI” to prestiżowy konkurs jakościowy, promujący skuteczne metody zarządzania jakością w firmach i instytucjach, działających na terenie Polski. Jego celem jest także wskazanie takich podmiotów, które funkcjonują według najwyższych standardów, dają gwarancję na otrzymanie produktu lub usługi na najlepszym poziomie.

Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: “QI product” – produkt najwyższej jakości, “QI services” – usługi najwyższej jakości, “QI order” – zarządzanie najwyższej jakości. Otrzymanie tytułu “Najwyższa Jakość Quality International”, godła oraz certyfikatu sygnowanego przez patronów jest potwierdzeniem spełnienia najwyższych norm w powyższych dziedzinach.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: