Reklama

Lubisz tańczyć? Masz mnóstwo pozytywnej energii? Nie jest Ci obojętny los porzucanych zwierząt? Już 12 września w Rzeszowie możesz spalić zbędne kalorie i równocześnie wesprzeć psiaki z lokalnego schroniska.

[Not a valid template]

 

Na Charytatywnym Maratonie Zumby każdy będzie mógł nakarmić bezdomne psiaki w rytm gorącej Zumby. Do schronisk w całej Polsce codziennie trafiają porzucone psiaki, ich liczba ciągle rośnie, szczególnie dużo przybywa ich w okresie wakacyjnym. To trudny do rozwiązania problem, ale istnieją sposoby na to, by zmienić sytuację bezdomnych czworonogów.

Kupując bilet na Charytatywny Maraton Zumby organizowany 12 września przez Fundację Sarigato i Jacka Roszaka możesz przyczynić się do poprawy losu porzuconych zwierzaków, świetnie się przy tym bawiąc! Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Rzeszowie.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakupy najpotrzebniejszych rzeczy dla lokalnych schronisk, a największym wsparciem zostanie objęte schronisko Kundelek w Rzeszowie.

Maraton rozpocznie się o godz. 16:30 w Golklubie w Trzebownisku i potrwa do godz. 19:30. O wyjątkową atmosferę i profesjonalny poziom imprezy zadbają znani trenerzy Zumby z całej Polski:

– Weronika Antoniewicz

– Edyta Zakrzewska

– Kasia Przepiórka-Caputa

– Gabrysia Michalska

– Paulina Fałat-Kosiek

– Paulina Korga

– Marzena Miczałowska

– Karolina Kamińska

– Viktoriya Kaurova

– Jacek Roszak

– Dariusz Kras

Cena biletów – cegiełek wynoszą: 20 zł (pierwsza pula, do wyczerpania), 25 zł (druga pula), 30 zł (trzecia pula). Bilety dostępne są TUTAJ.

Fundacja Sarigato od początku działalności zebrała więcej niż 13 ton karmy, znalazła dom dla 427 psiaków. Akcję wspiera ponad 35 celebrytów, a honorowego patronatu udzieliło 12 prezydentów miast.

Pod opieką fundacji jest 16 schronisk w całej Polsce. Ostatnia kampania społeczna Fundacji dotarła do ponad 6 milionów osób w social media, zaś na Facebooku można zauważyć ponad 97 tys. aktywnych fanów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama