Reklama

Firma Naturhouse, lider na polskim rynku w dziedzinie dietetyki oraz żywienia, szuka chętnych do pracy. Także w Rzeszowie.

Wywodząca się z Hiszpanii firma Naturhouse na polskim rynku działa od 10 lat. Specjalizuje się w reedukacji żywieniowej prowadzącej do trwałej zmiany codziennych nawyków. Klienci Centrów Dietetycznych Naturhouse są pod opieką dietetyków, którzy opracowują indywidualne plany dietetyczne z uwzględnieniem naturalnej suplementacji.

W ponad 300 Centrach Dietetycznych Naturhouse działających w Polsce pracuje blisko 400 specjalistów. Rosnące zainteresowanie ofertą firmy sprawia, że Naturhouse rekrutuje kolejnych specjalistów na kilkanaście stanowisk. Praca dla dietetyków czeka zarówno w dużych miastach i mniejszych miejscowościach.

Na liście miast jest m.in. Rzeszów. Naturhouse zapewnia specjalistom w Centrach umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oraz bezpłatne szkolenia.

– Nowe osoby w naszym zespole objęte są cyklem szkoleń przygotowujących do pracy z klientami. Stworzyliśmy własne centrum szkoleniowe, w którym odbywają się zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenia kontynuowane są również w trakcie okresu zatrudnienia – mówi Zofia Urbańczyk, kierownik Departamentu Dietetyki w Naturhouse.

Firma poszukuje również asystentów dietetyków odpowiedzialnych za obsługę klienta i kwestie organizacyjne związane z działalnością punktu. Aktualne ogłoszenia dostępne są na stronie www.naturhouse.com.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: