Łączy w sobie gimnastykę akrobatyczną, jogę i relaksującą siłę masażu. Doskonale wzmacnia ciała, odpręża, a także zwiększa gibkość i elastyczność ciała. Acro Yoga – pierwsze warsztaty w Rzeszowie już w kwietniu.

[Not a valid template]

 

Dwudniowe warsztaty poprowadzi Michał Maciaszak, który z acro yogą pierwszy raz zetknął się w Indiach i na plażach Goa. Maciaszak to jedyny certyfikowany nauczyciel acro yogi w Polsce, który zajęcia prowadzi nie tylko w kraju, ale również podczas największych warsztatów w Europie.

Michał Maciaszak regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

AcroYoga to nowoczesna forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier, a także naukę wzajemnego zaufania – na zajęciach ćwiczy się w parach lub w trójkach.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Dwudniowe warsztaty odbędą się 16 i 17 kwietnia w Rzeszowskiej Szkole Jogi przy ul. Asnyka 5 (wejście przez bramę w podwórku Ruchu). Cena biletu do 10 kwietnia: dwa dni – 189 zł, jeden dzień – 105 zł, blok warsztatowy –  60.

Po 10 kwietnia bilet na dwa dni kosztuje 209 zł, na jeden dzień 120 zł, na blok warsztatowy 70 zł. Zapisy pod numerem telefonu: 790 624 574.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama