Zdjęcie: Pixabay
Reklama

„10 kluczowych zmian w prawie i podatkach”, „Biznes Online – błękitny ocean pełen rekinów”, „Ludzie są kluczem do sukcesu” – to tematy najbliższego śniadania biznesowego, które w piątek 15 grudnia odbędzie się w G2A Arena w Jasionce.  

Śniadanie biznesowe odbędzie się już po raz trzeci. To wydarzenie w trakcie którego uczestnicy mogą zacząć – jak sama nazwa wskazuje – od pysznego śniadania, następnie odbywają się prelekcje na wybrany temat, a ostatni etap spotkania to networking, czyli wymiana kontaktów i nawiązanie relacji biznesowych.

Cykl śniadań biznesowych dla przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, samorządów i instytucji G2A Arena organizuje we współpracy z kancelarią Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców. 

Śniadania biznesowe odbywają się raz w miesiącu. Konstrukcja spotkań jest taka: start – godzina 8:00, półgodzinne śniadanie dla uczestników, a następnie trzy prelekcje – na tematy wokół zagadnień i umiejętności przydatnych w planowaniu i prowadzeniu firmy. 

W śniadaniach biznesowych chodzi o to, by ich uczestnicy mogli wziąć udział w merytorycznej dyskusji, zasięgnąć porady specjalistów, a także nawiązać nowe i umocnić istniejące relacje biznesowe.

Podczas najbliższego piątkowego śniadania biznesowego odbędą się następujące prelekcje: 

PANEL I (prawno-podatkowy)

– „Co nas czeka w 2018 roku – 10 kluczowych zmian w prawie i podatkach”. Prowadzący: Marcin Lis, radca prawny i Radosław Jarecki, radca prawny

PANEL II (marketing i social media)

– „Biznes Online – błękitny ocean pełen rekinów”. Prowadzący: Sebastian Horoszko, Key Account Manager

PANEL III (umiejętności miękkie)

„Ludzie są kluczem do sukcesu – poznaj skuteczne narzędzie, które pomoże Ci odkryć Twój potencjał lub Zespołu, którym zarządzasz”. Prowadzący: Sabina Kamińska, coach, trener

Aby wziąć udział w śniadaniu biznesowym należy się wcześniej zarejestrować na www.g2aarena.pl/sniadania-biznesowe

Zdjęcie: Materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama