Reklama

Szamanka polskiej sceny muzycznej wystąpi w Rzeszowie. Justyna Steczkowska 22 maja zaśpiewa w Teatrze im. W. Siemaszkowej. Koncertowi patronuje Rzeszów News.

Po sukcesie jesiennej trasy „Magia trwa” Steczkowska od 20 lat czarująca publiczność swoim głosem, wszechstronnością i wdziękiem, odwiedzi kolejne miasta ze swoim dwugodzinnym show.

Trasa „Nie jestem tym, kim byłam” to nie tylko przekrój twórczości artystki, ale i zupełnie nowe oblicze Justyny. Uczta dla ucha i oka.

Nowe aranżacje utworów, hipnotyzujące wizualizacje, ogromna porcja wzruszeń i przede wszystkim dobrej zabawy. Widzowie usłyszą utwory z pierwszych płyt Justyny Steczkowskiej, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki rozrywkowej.

Steczkowska zaśpiewa również piosenki ze swojej najnowszej płyty „Anima”, do której teksty napisali m.in. Katarzyna Nosowska, Bela Komoszyńska, Michał Pańszczyk i polsko-nigeryjska piosenkarka Ifi Ude.

Koncert Justyny Steczkowskiej w Rzeszowie odbędzie się 22 maja (piątek) na dużej scenie Teatru im. W. Siemaszkowej. Bilety w cenie 75, 85 i 95 zł. Do nabycia TUTAJ.

KONKURS

W naszym konkursie, w którym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na koncert, należało odpowiedzieć na pytanie: Kiedy miała miejsce premiera płyty Steczkowskiej „Anima”? Prawidłowa odpowiedź to 25 listopada 2014 r.

Podwójne zaproszenia na koncert wygrali: Piotr Rykała i Agata Szubert. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama