Gubisz się w gąszczu wyprzedażowych „okazji”? Lekko ulegasz pokusie kupienia czegoś, czego być może… nigdy nie założysz? Jest na to rozwiązanie!

Sposobem na udane wyprzedażowe łowy są zakupy w towarzystwie profesjonalnej stylistki Sofi Sochy. To dyplomowana stylistka i kreatorka wizerunku z wieloletnim doświadczeniem, kolorystka, autorka książek i dziennikarka modowa. 

W Galerii Rzeszów z indywidualnych konsultacji z Sofi Sochą możesz skorzystać całkowicie za darmo w każdą niedzielę handlową.

Dodatkowo, podczas inauguracji akcji NIEDZIELA ZE STYLISTKĄ, 30 czerwca o godz. 15:00, zapraszamy na spotkanie z Sofi Sochą. Stylistka opowie o obowiązujących trendach, modnych fasonach i wzorach. Wybierze także jedną osobę, z którą przeprowadzi stylowe zakupy z bonem 500 złotych w Galerii Rzeszów.

Natomiast Martyna z Beauty Teamu Douglasa przedstawi hot trendy w makijażu i wybierze z uczestniczek spotkania jedną, której wykona profesjonalny make-up.

Jeśli chcesz wygrać stylowe zakupy ze stylistką i bon 500 zł na zakupy w Galerii Rzeszów:

– zapisz się na wydarzenie na Facebooku: NIEDZIELA ZE STYLISTKĄ – INAUGURACJA AKCJI

– napisz w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku, dlaczego to właśnie Ciebie Sofi Socha powinna wybrać do stylowych zakupów z bonem 500 zł

– przyjdź na inaugurację akcji NIEDZIELA ZE STYLISTKĄ, 30 czerwca o godz. 15:00 w Galerii Rzeszów, plac przy fontannie.

ARTYKUŁ PARTNERA

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama