Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

14 kolorów proszków holi do wyboru będą mieli uczestnicy niedzielnego Holi Festival Poland, który odbędzie się na rzeszowskim stadionie Resovii.

Holi Festiwal Poland odbędzie się w Rzeszowie po raz drugi. Pierwsza odsłona kolorowego szaleństwa miała miejsce w sierpniu ub. r. Organizatorzy ogólnopolskiego festiwalu wracają do naszego miasta już w najbliższą niedzielę (4 czerwca).

Holi Festival Poland robi furorę na całym świecie festiwalu kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych. Festiwal odbędzie na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego. Początek o godz. 16:00. Wstęp bezpłatny.

Na uczestników festiwalu czekać będzie aż 14 kolorów proszków holi, imprezę poprowadzą DJ’e. Będzie też wata cukrowa oraz kolorowe okulary i strefa food trucków.

– Poczuj magię zabawy już niedługo w Rzeszowie! Obrzucaj sie kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi – zachęcają organizatorzy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Proszki holi są całkowicie bezpieczne dla skóry, włosów oraz ubrań. Z łatwością można usunąć je przy pomocy wody, a odzież wystarczy wyprać. Moda na kolorowe szaleństwo przywędrowała do Polski z Indii. Tam Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy oraz rozpoczęcie wiosny.

Rozrzucany podczas zabawy proszek to stworzony z naturalnych składników kolorowy puder. Uzyskuje się go z roślin rosnących w Indiach.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama