Zdjęcie: Pixabay

Koncert Weroniki Curyło, finalistki programu The Voice of Poland, będzie jedną z atrakcji Światowego Dnia Serca, który w niedzielę (24 września) odbędzie się na rzeszowskim Rynku. Nie zabraknie bezpłatnych badań oraz promocji zdrowego stylu życia.

Impreza, która rozpocznie się o godz. 12:00, będzie miała charakter pikniku. W programie m.in. koncert zespołu „Gabcia i Przyjaciele”, uczestników programu „Mam talent”, piosenki Waldemara Wywrockiego, konkursy, zabawy i animacje muzyczne, koncert w wykonaniu najmłodszych artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek.

Ponadto odbędzie się także: sesja kardiologów, będą tory przeszkód, zabawy sprawnościowe, pokazy w wykonaniu Fitness Calypso, pokazy w wykonaniu strażaków oraz  koncert Weroniki Curyło – finalistki programu The Voice of Poland.

Na rzeszowskim Rynku znajdziemy również strefę zdrowia, gdzie będzie można skorzystać z pomiaru ciśnienia, glukozy, ilości tlenku w wydychanym powietrzu, samobadania piersi, alkogoglI, narkogogli, oraz zobaczyć pokaz udzielania pierwszej pomocy.

W strefie zdrowego odżywiania skorzystamy z kolei z analizy składu ciała, porad dietetyka, warsztatów kulinarnych, stoiska ze zdrową żywnością. Strefa piękna i relaksu pozwoli nam skorzystać z porady kosmetologa z IP Cliniq Instytut Piękna oraz zapoznać się naturalnymi kosmetykami.

Z kolei strefa zdrowego stylu życia będzie okazją do konsultacji fizjoterapeuty, skorzystania z siłowni na świeżym powietrzu, skorzystania z porad trenera personalnego oraz szansą na skorzystanie z rowerowego toru przeszkód, zabaw sprawnościowych i trampolin z instruktorem.

Podczas Światowego Dnia Serca na Rynku będzie można również oddać krew w krwiobusie od 12:00 do 16:00.

(jg)

PROGRAM ŚWIATOWEGO DNIA SERCA

– godz. 12.00 – uroczyste otwarcie

– godz. 12.10 – koncert zespołu „Gabcia i Przyjaciele”, uczestników programu „Mam talent”, piosenki Waldemara Wywrockiego,

– godz. 12.35 – konkursy, zabawy i animacje muzyczne – prowadzenie Waldemar Wywrocki,

– godz. 12.55 – koncert w wykonaniu najmłodszych artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek,

– godz. 13.25 – sesja kardiologów,

– godz. 13.45 – tory przeszkód, zabawy sprawnościowe,

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– godz. 14.00 – pokazy w wykonaniu Fitness Calypso,

– godz. 14.15 – pokazy w wykonaniu strażaków Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej,

– godz. 14.45 – sesja kardiologów,

– godz. 15.00 – uroczyste otwarcie, 

– godz. 15.15 – pokaz zumby w wykonaniu ZUMBANITA,

– godz. 15.30 – Szkoła Tańca Sportowego AKSEL,

– godz. 16.00 – Akademia Sztuki Capoeira Unicar,

– godz. 16.15 – pokaz udzielania pierwszej pomocy,

– godz. 16.40 – sesja kardiologów, 

– godz. 17.00 – koncert w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej, laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych pod kierunkiem Anny Czenczek,

– godz. 17.15 – pokaz rowerowy TRIAL SHOW,

– godz. 17.30 – sesja kardiologów,

– godz. 17.45 – oficjalne zakończenie

– godz. 18.00 – koncert Weroniki Curyło – finalistki programu The Voice of Poland.

Reklama