Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

W najbliższą niedzielę (11 czerwca) na rzeszowskie ulice po raz kolejny w tym roku wybiegną biegacze. Kierowcy i pasażerowie MPK muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu.

O SPARingu na 5 km i pozostałych biegach, które odbędą się w niedzielę, pisaliśmy TUTAJ. Uwaga, organizatorzy zmienili trasę biegów.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że na czas imprezy biegowej, zamknięta zostanie dla ruchu kołowego od godz. ok. 9:00 do ok. 18:00 ulica Hetmańska (w obu kierunkach) oraz we wspomnianych godzinach mogą wystąpić okresowe utrudnienia w ruchu na ul. Szopena, pl. Śreniawitów i al. Powstańców Warszawy.

ZTM wprowadzi objazdy dla linii: 5, 6, 7, 8, 12, 13, 26, 34 i 37 (w obu kierunkach).

Autobusy linii 5, 6, 13 i 37 dojadą do przystanku Szopena Filharmonia, następnie przez Most Zamkowy, ul. Podwisłocze do Powst. Warszawy Dom Studenta, dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Kilara, Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion.

Linie 7 i 12 dojadą do przystanku Szopena Filharmonia, następnie przez Most Zamkowy, ul. Podwisłocze do Kwiatkowskiego zapora, dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Kilara, Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion, Powst. Warszawy zapora.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Linie 8 i 34 dojadą do przystanku Lisa- Kuli, następnie przez Kilara, Most Zamkowy, ul. Podwisłocze do Powst. Warszawy Dom Studenta, dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion.

Linia 26 dojedzie do przystanku Lisa-Kuli, następnie przez Kilara, Most Zamkowy do Kopisto dalej trasą bez zmian, z pominięciem przystanków na ul. Hetmańskiej, Powst. Warszawy stadion, Powst. Warszawy zapora, Podwisłocze (wszystkie w obu kierunkach).

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama