Już w najbliższą niedzielę (15 lutego, godz. 10.30) odbędzie się kolejny Filmowy Poranek ze Scooby-Doo. Tym razem dzieci spotkają się z ratownikiem medycznym z Podkarpackiego Centrum Ratownictwa Medycznego i zobaczą wnętrze karetki.
W ramach Filmowego Poranka ze Scooby-Doo, wyświetlony zostanie film „Scooby-Doo! Brygada Detektywów cz. 11. Oprócz projekcji filmu, przewidziane są konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, wspólna zabawa połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Uczestnicy dostaną także gadżety ze Scooby-Doo.
Scenariusz wydarzenia:
9:45 – 10:30 – zabawy w holu kina, „Karnawałowe Mini Disco” (w programie m.in. tańce i pląsy, zabawy z balonikami, ozdabianie masek karnawałowych, wybór Króla i Królowej disco)
10:30 – 10:50 –spotkanie z ratownikiem medycznym i losowanie nagród
10:50 – 12:00 – projekcja filmu
Specyfika seansu filmowego:
- dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
- pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]
Ceny biletów:
Na seanse z cyklu „Filmowe Poranki ze Scooby-Doo” bilet wstępu kosztuje 15 zł dla każdego uczestnika.
KONKURS
W konkursie filmowym podwójne zaproszenie na spotkanie ze Scooby-Doo wygrała Lucyna Stec. Gratulujemy!
redakcja@rzeszow-news.pl




![Niepowetowane straty w skansenie. W nocy spłonął kościół pw. św. Mikołaja [ZDJĘCIA] pożar w skansenie sanok](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/pozar-skansenu-kosciola-sanok-03-218x150.jpeg)



![Ulewy sparaliżowały Rzeszów. Zalane i nieprzejezdne ulice, mnóstwo interwencji strażaków [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/ulewy-rzeszow0-218x150.jpg)






![Po co powstał gigantyczny suchy zbiornik? Finał kluczowej inwestycji przeciwpowodziowej [FILM, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/gora-ropczycka-zbiornik-218x150.jpeg)


![218 km/h na Moście Mazowieckiego w Rzeszowie. Jest nagranie z bolidu Igora Polaka [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/igor-polak-formula4-218x150.jpg)












![Nowa szkoła międzynarodowa w Rzeszowie otwarta od września. Tyle trzeba zapłacić za naukę [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/miedzynarodowa-szkola-rzeszow0-218x150.jpg)
![Matematyczny geniusz z Rzeszowa. 9-letnia Melania wygrała międzynarodowy konkurs [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/konkurs-matematyczny-melania0-218x150.jpg)



![IX Bieszczadzki Rajd Pieszy w Cisnej. Górskie szlaki – trzy stopnie trudności [MAPY]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/08/Bieszczadzki-Rajd-Pieszy-01-218x150.jpg)










