Reklama

Z niecodziennym zjawiskiem mieli w poniedziałek do czynienia mieszkańcy Rzeszowa.  Wraz z padającym wieczorem deszczem spadł także pustynny pył.

[Not a valid template]

 

Pustynny pył najbardziej widoczny był na karoseriach samochodów. Tomasz Szwast, Czytelnik Rzeszów News, przesłał nam zdjęcia, na których można zobaczyć warstwę pyłu, która pokryła auta.

Pustynny pył spadł nie tylko w Rzeszowie, ale również w innych miastach na Podkarpaciu, m.in. w Krośnie.

Czemu zawdzięczamy to zjawisko meteorologiczne? Niżowi znad Morza Śródziemnego. Całe Podkarpacie obecnie jest w tzw. ciepłym wycinku. Mamy do czynienia z napływem powietrza z dalekiego południa, który dotarł od nas aż z Afryki Północnej.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj jeszcze: Która część Rzeszowa atrakcyjniejsza? Gdzie kupować mieszkanie?

NaszGaj

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Droga redakcjo. Mieszacie ludziom w głowach publikując fałszywe artykuły w internecie. Gdzie się podziało prawdziwe dziennikarstwo? Ten rzekomy pustynny pył to nic innego, jak efekt spryskiwania nad Polską (jak i nad innymi krajami świata, w tym UE) chemikaliów w postaci baru, ołowiu i aluminium (który nomen omen występuje także w antyperspirantach…).
    rzeczy te nad naszymi głowami pryskają nieoznakowane samoloty, pozostawiając po sobe smugi na niebie, które następnie się rozpylają tworząc anomalie chmurne, które dzisiaj to nazywamy nowopowstałymi chmurami (sic!) – takie zdjęcie macie na końcu swojego artykułu… czy to Wasza ironia, czy może „błoga” nieświadomość?
    Pisać można wiele, zapraszam na stronę http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-smugi-chemiczne/item/76099-znany-klimatolog-potwierdza-prowadzenie-geoinzynieryjnych-eksperymentow
    Ludzie, obudźcie się z mentalnego letargu!

    Pozdrawiam…

Comments are closed.