Reklama

W najbliższą niedzielę (24 sierpnia) o godz. 18:00 na rzeszowskim Rynku wystąpi Teatr Muzyczny z Lublina z przebojowym The Musical Show. Widowisko potrwa około dwóch godzin.

The Musical Show to koncertowy hit ostatnich lat, jedyny w swoim rodzaju wybór przebojów z musicali, wprost ze scen Broadwayu.

– Widowisko, które sprawi, że wieczór spędzony na rzeszowskim Rynku, nie tylko wywoła u widzów szampański nastrój, ale również przypomni największe hity światowej muzyki współczesnej – informuje Ewelina Jurasz z Estrady Rzeszowskiej.

Organizatorzy twierdzą, że The Musical Show w wykonaniu lubelskiego Teatru Muzycznego jest „dla wszystkich, którzy czują się młodzi duchem, szukających w muzyce piękna i polotu”.

W musicalu biorą udział doskonali śpiewacy, muzycy i tancerze, a repertuar został dobrany tak, by zawarły się w nim songi, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu.

– Zapraszamy wszystkich znawców, ale też sympatyków ambitnej rozrywki na rozśpiewaną i roztańczoną rewię przebojów, która stanowić będzie ozdobę i wspaniałe otwarcie niepowtarzalnego wieczoru. Widowisko potrwa ok. 2 h, wstęp wolny – dodaje Jurasz.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama