Zdjęcie: Materiały Top Model
Reklama

Rzeszów po raz kolejny ma szansę mieć swoją “Top Model”! Tym razem do jednego z najbardziej popularnych modowych show dostała się 16-letnia Nikola Furman. 

Nikola Furman uczy się w jednym z rzeszowskich liceów w klasie biologiczno-chemicznej. Ma piątkę rodzeństwa. W wolnych chwilach jest wolontariuszką w domu dziecka.

– Co tydzień przychodzę do nich na świetlicę. Wspólnie się bawimy, gramy, wyjeżdżamy. Jestem ich opiekunką i przyjaciółką – doradzam im w rożnych sytuacjach – mówiła Nikola o swojej charytatywnej działalności w programie przed jury “Top Model”.

Do wzięcia udziału w programie przekonała ją starsza siostra. Sama Nikola nie była do końca przekonana, ale postanowiła spróbować, by zobaczyć, czy to może modeling będzie jej sposobem na życie.

I to była dobra decyzja. Rzeszowianka wymagające jury “Top Model” – Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę – ujęła swoim dziewczęcym urokiem i skromnością. 

Następnie podczas boot campu została wybrana z 50 kandydatów na modeli i modelki do finałowej “15”, która dostała się do Domu Modelek. Teraz rzeszowianka w 8. edycji “Top Model” ma szansę wygrać 100 tys. zł, kontrakt z agencją modelek i okładkę “Glamour”. 

“Top Model” emitowany jest w TVN raz w tygodniu – w poniedziałki o godz. 21:30.  

W poprzedniej edycji programu do finałowej “15” dostał się Hubert Gromadzki z Rzeszowa. Chłopak swoje zmagania o miano top modela zakończył na drugim miejscu. Pokonała go Kasia Szklarczyk, która wygrała 7. edycję “Top Model”. 

Zdjęcie: Materiały Top Model

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: