Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Przeprowadzicie obserwacje mikroskopowe, poznacie z bliska rośliny i zwierzęta, weźmiecie udział w dyskusji, czy zagracie w gry przyrodnicze – tak zapowiada się trzecia edycja Nocy Biologów, która 11 stycznia br. odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Noc Biologów organizują pracownicy i studenci Wydziału Biologiczno-Rolniczego oraz Wydziału Biotechnologii UR, którzy zapraszają na wykłady, warsztaty, prezentacje, pokazy oraz wystawy. 

– Noc Biologów jest wspaniałą okazją, by spotkać się z naukowcami, zarówno w salach wykładowych, jak i w laboratoriach, a także samodzielnie wykonać doświadczenia, przeprowadzić obserwacje mikroskopowe, poznać z bliska rośliny i zwierzęta, wziąć udział w dyskusji, czy zagrać w gry przyrodnicze – informują organizatorzy. 

Noc Biologów jest skierowana do uczniów (starszych klas) szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich oraz wszystkich pasjonatów biologii. Noc Biologów odbędzie się w piątek 11 stycznia br. od godz. 14:30 do 20:30 w trzech budynkach UR: D9 przy ul. Zelwerowicza 4 (główna baza), D7 przy ul. Zelwerowicza 8B oraz w A0 (skrzydło B1 i B2) przy ul. Pigonia 1.

Szczegółowy program Nocy Biologów znajdziecie na stronie nocbiologow.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama