Zdjęcie: Wacław Szecyło / Materiały prasowe
Reklama

Nocny Kochanek 15 listopada ponownie zagra dla rzeszowskiej publiczności. Grupa zaprezentuje swój trzeci album “Randka w Ciemność” w klubie Pod Palmą.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Tekstami często bazujących na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album Nocnego Kochanka. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar.

W roli supportu fani Nocnego Kochanka zobaczą w Rzeszowie grupę Ballbreaker. Bilety na koncert w cenie 55 zł (przedsprzedaż) i 65 zł (w dniu koncertu). Do kupienia na stronie goout.net. Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: