30 stycznia we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się Maraton Polskiego Kina z premierą filmu „Ziarno prawdy” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. 

Tym razem tematem przewodnim będzie kino polskie, które w ostatnim czasie udowadnia bez najmniejszych kompleksów, że dorównuje światowym produkcjom. W ciągu jednej nocy odbędzie się pokaz czterech najciekawszych rodzimych produkcji ostatnich miesięcy. Nocny Maraton Polskiego Kina rozpocznie się od premiery filmu „Ziarno prawdy”, adaptacji świetnego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego. Następnie, największy hit minionego roku, czyli doskonali „Bogowie” z genialną rolą Tomasza Kota, oraz bardzo mocne i bezkompromisowe „Służby specjalne” Patryka Vegi. Na koniec kontrowersyjny „Hardkor Disko”.

KONKURS

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na Nocny Maraton Polskiego Kina w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (30 stycznia, godz. 22.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: jak się nazywa prokurator, główny bohater filmu „Ziarno prawdy”?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: NMF

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 14:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 16:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama