Reklama

Jan Kochanowski w jednej z fraszek napisał: Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz. Tam człowiek prawie Widzi na jawie I sam to powie, Że nic nad zdrowie, Ani lepszego, Ani droższego (…). Myśl to zaiste ponadczasowa, z którą to nie sposób się nie zgodzić. W połowie ubiegłego roku w stolicy Podkarpacia pod adresem Krasne 8 uruchomiona została pierwsza komora normobaryczna – Normobaria. Korzystać z jej dobrodziejstwa mogą osoby cieszące się dobrą formą i zdrowiem, jak również Ci, którzy to zdrowie utracili.

Innowacją na skalę światową było stworzenie kilka lat temu przez doktora Jana Pokrywkę – lekarza z ponad 30-letnim doświadczeniem – domu normobarycznego.

Czym jest komora normobaryczna?

Używając sporego uproszczenia, jest ona swoistym rodzajem tlenoterapii odbywającej się w wysoce komfortowym pomieszczeniu, w którym utrzymuje się ciśnienie najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka. Warunki panujące wewnątrz komory to: ciśnienie atmosferyczne ok. 1500 hPa; zawartości tlenu na poziomie 40%; od 1,5% do 2% dwutlenku węgla oraz 0,5% wodoru. Owe wskaźniki powodują, iż już po jednej sesji (trwającej 2 godziny) namnaża się nawet do 100% komórek macierzystych, które krążąc po organizmie docierają do uszkodzonych tkanek i komórek powodując ich regenerację – tworząc autosystem naprawy organizmu.

Dla kogo jest przeznaczony ten szczególny sposób tlenoterapii? 

Wykluczając nieliczne wyjątki, można powiedzieć – dla wszystkich. Uczęszczać tutaj mogą zarówno osoby mające zaburzenia i problemy zdrowotne, jak również Ci dbający o dobrą formę, a nawet pragnący poprawić wydolność organizmu – sportowcy: zawodowcy i amatorzy.

Tlenoterapia w komorze normobarycznej Krasne 8 to wiele korzyści dla zdrowia:
– zwiększa odporność́ organizmu na wirusy i wszelkie infekcje;
– wspomaga leczenie chorób i schorzeń́ (m.in. udar, wylew, cukrzyca, autyzm, stwardnienie rozsiane, łuszczyca, depresja);
– zmniejsza stany zapalne i przyspiesza gojenie ran;
– uruchamia naturalne procesy samoleczenia i regeneracji;
– spowalnia starzenie się organizmu; przyspiesza rehabilitację i rekonwalescencję po złamaniach, zwichnięciach, urazach, kontuzjach oraz zabiegach i operacjach;
– poprawia kondycję fizyczną i psychiczną, zdolność́ koncentracji i zapamiętywania.
Seanse w komorze normobarycznej to idealne uzupełnienie terapii medycznych!

Wszystkim naszym klientom zapewniamy nieograniczony dostęp do zdrowotnej wody pitnej RED-OX, która jest wodą alkaliczną o bogatej zawartości wodoru i ujemnym potencjale redoks. Nie bez znaczenia jest również dbałość o Państwa bezpieczeństwo, które jest podniesione na wyższy poziom dzięki urządzeniom Therapy Air®Ion mających wysoką skuteczność separacji poziomów filtrów w stosunku do najmniejszych cząsteczek, takich jak: drobny kurz, bakterie, pleśń, oraz wirusy.

Normobaria Rzeszów usytuowana w 36-007 Krasne 8

Oferuje sesje dzienne, nocne oraz wiele innych w oparciu o: wejścia jednorazowe,  jak również wachlarz karnetów i kart podarunkowych.

Krasne 8 36-007 Rzeszów

Więcej informacji:

normobariarzeszow.pl

www.facebook.com/Komora-Normobaryczna-Normobaria

drpokrywka.pl/normobaria/

Pamiętając, iż nic nad zdrowie, ani lepszego, ani droższego serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów  pod numerem telefonu 575 588 626.

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: