Zdjęcie: Materiały prasowe TVN
Reklama

Marzysz o karierze modela lub modelki? Weź udział w castingu do ósmej edycji „Top Model” w TVN. Casting odbędzie się m.in. Rzeszowie. 

Modelki i modele, wybiegi, sesje, luksusowe kampanie, projektanci – to właśnie o tym marzą zgłaszający się do programu „Top Model”. Już jesienią kolejna edycja największego modowego show.

Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska oraz Michał Piróg szukać będą osób wyjątkowych i różnorodnych. Liczyć się będzie zarówno wygląd jak i niebanalna osobowość. Kto przekona do siebie jurorów i zyska szansę, by spełnić marzenia?

Jurorzy czekają na osoby powtórzą sukces uczestników poprzednich edycji „Top Model”. Daria Dąbrowska, Julia Frankowicz, Magdalena Przybielska, Hubert Gromadzki, Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk – to tylko niektórzy z uczestników, którym udział w programie otworzył drzwi do kariery w modelingu.

Pierwszy casting odbędzie się właśnie w Rzeszowie – 14 kwietnia w hotelu Hilton Inn przy al. Kopisto 1. Ruszył też casting internetowy. Formularz na stronie www.topmodel.tvn.pl. 

Ekipa „Top Model” była również w Rzeszowie 26 maja 2018 roku, gdy trwały castingi do minionej edycji modowego show.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama