Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Sklep odzieżowy dla dzieci „5.10.15.” będzie nowym najemcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.

W Plazie jest już kilka sklepów z artykułami i zabawkami dla dzieci: ToysBox, SMYK, Empik, Pierwszy Bucik czy Dzieciakowi.pl. Teraz do grona najemców dołącza „5.10.15.”. Marka podpisała kilkuletnią umowę o współpracy z zarządcą Plazy – Keen Property Management.

Sklep „5.10.15.” będzie na pierwszym piętrze Plazy. – W najbliższym czasie ruszą prace związane z wykończeniem lokalu. Otwarcie salonu planowane jest na początek marca 2022 roku – poinformowała Katarzyna Szewerniak-Pawlak, menedżer rzeszowskiej Plazy. 

„5.10.15.” jest jedną z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce z ponad 260 sklepami. W ofercie ma ubrania dla dzieci do 12. roku życia – w stylu formalnym, casualowym, sportowym, z zabawnymi nadrukami, modnymi kolorami i dodatkami.

Sklep „5.10.15.” będzie pierwszą tegoroczną nowością w Plazie. W 2021 roku w centrum otwarto m.in. salon sieci Sinsay, Toys Box oraz TEXAS Club. Gruntowną modernizację przeszedł Rossmann, a do Plazy po kilku latach nieobecności powrócił Empik.

Plaza jest jednym z najstarszych rzeszowskich centrów handlowych. Na dwóch piętrach jest ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych, m.in. klub fitness CityFit, Medicover Stomatologia, Decathlon, oraz sklepy Sizeer, 50Style, Yaya, Quiosque, Deichmann, CCC. 

Plaza połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E.Leclerc.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama